پکیچ افق آسانسور هیدرولیک

پکیچ آسانسور هیدرولیک

آسانسور پکیج به آسانسورهایی گفته می‌شود که تمامی قطعات از یک برند بوده و همه اندازه ها و قسمتهای آسانسور با توجه به نقشه چاه آسانسور به صورت اختصاصی توسط کمپانی طراحی و تولید می‌شود که به اصطلاح به آن آسانسور پکیج گفته می‌شود. در مقابل آسانسورهای ترکیبی به آسانسورهایی گفته می‌شود که هر کدام از اجزا و قطعات آن به یک شرکت سازنده تعلق دارد و تمامی آنها توسط خود نصاب مونتاژ می‌شود.

ابتدا لازم است بدانید که برای نصب آسانسور در ساختمان خود، دو نوع آسانسور وجود دارد. آسانسور‌های ترکیبی و آسانسور‌های پکیج. از لحاظ کارکرد اصلی این دو تفاوتی با هم ندارند. در آسانسور‌های ترکیبی هر کدام از قطعات از یک برند و مارک جداگانه تشکیل شده و کل آسانسور مجموعی از چندین برند مختلف می‌باشد که به این نوع  اصطلاحا آسانسور ترکیبی گفته می‌شود. آسانسور پکیج به آسانسورهایی گفته می‌شود که تمامی قطعات از یک برند بوده و همه اندازه ها و قسمتهای آسانسور با توجه به نقشه گودال آسانسور به صورت اختصاصی توسط کمپانی طراحی و تولید می‌شود که به اصطلاح به آن آسانسور پکیج گفته می‌شود. همچنین در آسانسور‌های پکیج تابلو فرمان آپشنهای بیشتری دارد و تفاوتهایی نیز در نحوه سیم بندی به چشم میخورد. اما بزرگترین برتری که آسانسور پکیج دارند و آن را از دیگری متمایز میکند نحوه مونتاژ است.در آسانسور پکیج از کوچکترین قطعه مانند پیچ و مهره‌ها تا بزرگترین قطعات مثل موتور و ریل، توسط کمپانی سازنده آسانسور ساخته و در قالب یک پکیج کامل برای مشتری ارسال می‌گردد. در این نوع از آسانسورها همه چیز از پیش توسط کمپانی طراحی و هماهنگ شده و تقریبا نیازی به جوشکاری و دریل و غیره نیست و تمام قطعات بصورت دقیق در جای خود قرار میگیرند.

آیا خرید آسانسور پکیج، گزینه بهتری است؟

برای پاسخ به این سوال باید ابتدا معایب و مزایا بین آسانسور پکیج و ترکیبی را بدانیم تا بتوانیم درک بهتری از این موضوع بدست بیاوریم.

اکثر قطعات آسانسور‌های ترکیبی از کشورهای دیگر وارد می‌شود و حتی بعضی از آنها در ایران تولید و نصب میگردد.

آسانسور ترکیبی قیمت پایینتری نسبت به آسانسور پکیج دارد. همچنین هزینه سرویس و نگهداری و تعمییرات این مدل پایینتر از نمونه مشابه است.

به دلیل فراوانی این مدل در کشور اکثر شرکت‌ها آشنایی بیشتری با آن دارند و از نظر تامین قطعات یدکی با مشکلی مواجه نیستن.

آسانسور ترکیبی به علت وجود قطعات در کشور، سریعتر مونتاژ و نصب میشود.

اما در مقابل این نوع از آسانسور معایبی نیز دارند که به اختصار به برخی از آنها اشاره میکنیم.

به دلیل اینکه در این نوع از آسانسور از برند‌های نامعتبر استفاده می‌شود، دارای طراحی پایینتری نیز هستند. همچنین گوناگونی قطعات در این مدل عملا کارایی آن را پایین آورده بطوری که اگر تمام قطعات را از جنس مرغوب استفاده کنید اما فقط یک قطعه نامرغوب استفاده شود بر کارایی کلی آسانسور تاثیر منفی میگذارد.

مزایای پکیج آسانسور هیدرولیک

  • تمامی قطعات آسانسور پکیج از کشور سازنده وارد می‌شود و هیچ یک از قطعات در شرکت دیگری ساخته نمی‌شود.
  • کیفیت ساخت قطعات این مدل قابل مقایسه با آسانسور ترکیبی نیست.
  • کیفیت بالا در طراحی و ساخت یکی از نکات مثبت آسانسور پکیج می‌باشد.
  • بدیل بالا بودن کیفیت در آسانسور‌ پکیج، قیمت آن هم بالاتر از مدلهای ترکیبی است اما بخاطر خرابی کمتر و صرفه جویی در هزینه‌های تعمیرات، در بلند مدت میتواند گزینه مقرون به صرفه‌تری باشد.

معرفی آسانسورهای پکیج شرکت اوج پیمای افق آسانسور

شرکت اوج پیمای افق آسانسور که یکی از معدود شرکت‌های آسانسور در ایران می‌باشد، مفتخر است که به صورت تخصصی در زمینه نصب و مونتاژ آسانسورها به صورت پکیج کامل فعالیت کند.

کلیه آسانسورهای پکیج اوج پیمای افق اسانسور از بهترین و با کیفیت‌ترین برندها اروپایی و جهانی هستند که به صورت اختصاصی برای شما طراحی شده و در محل نصب می‌گردد.

نصب آسانسور بصورت پکیج کامل، تضمین می‌کند که با کیفیت‌ترین محصول نهایی را در پروژه خود خواهید داشت.

در ادامه به معرفی برخی از برندهای پکیج آسانسور که در شرکت اوج پیمای افق آسانسور مورد استفاده قرار می‌گیرند خواهیم پرداخت. همچنین می‌توانید در صورت تمایل و از طریق صفحه انواع موتورهای آسانسور، اطلاعات تکمیلی از موتور مورد استفاده در هر پکیج را بدست آورید