گروه مهندسی اوج پیمای افق از سال 1394 تأسیس و آغاز به کار کرده است. مجموع فعالیتهای این شرکت عبارت است از: طراحی و نصب آسانسور گيرلس، آسانسور روملس (MRL) ، آسانسورهای كششی، آسانسورهای هيدروليک، آسانسورهای صنعتی، آسانسورهای باربری، آسانسورهای خودروبر، آسانسور شیشه ای، اخذ استاندارد ادواری، تعمیرات آسانسور و رفع خرابی آسانسور، خدمات پشتیبانی و سرويس نگهداری آسانسور، پله‏ برقی‏، رمپ متحرک و پیاده‏ روی‏ متحرک و کلیه خدمات مربوط به فروش، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری این محصولات. هدف از تأسیس گروه مهندسی اوج پیمای افق ورود برترین تكنولوژی دنیا در زمینه انواع آسانسور و پله‏ برقی‏  به كشور، ارتقاء سطح توقع جامعه از این صنعت در جهت آسایش و ایمنی مصرف كنندگان، ایجاد خدمات برتر در امر پشتیبانی، طراحی، مشاوره خرید آسانسور، تهیه، نصب و خدمات پس از فروش بهنگام و موثر بوده است.

اهداف و چشم انداز

شرکت اوج پیمای افق از سال 1394 فعالیت خود را در زمینه ی آسانسور و پله برقی به همراه تیم حرفه ای و پر انگیزه شروع نمود و هدف اصلی این شرکت جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

به کارگیری سرمایه های انسانی متخصص تکیه بر فناوری روز و نوآوری مستمر با بکارگیری تکنولوژی روز صنعت آسانسور براساس الگوهای جهانی دراین صنعت، جلب وفاداری و رضایتمندی مشتریان گرامی رضایت پایدار برای خدمات پس از فروش ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و ارزش برتر با تکیه بر کارکنان باانگیزه و نوآور که باعث بهبود رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان داخلی و خارجی و ارتقا سطح کیفیت به گونه ای که همگان ما را با رشد پایدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی بشناسند .

از اینکه درحال حاضر خریداران و بهره برداران آسانسور این مجموعه را به عنوان شرکتی معتبر، استقبال کننده از تغییر و تحول، چابک، پویا، کارآفرین و ارزش گذار به حقوق اجتماعی می شناسد به خود می بالیم و به راه دراز باقیمانده و به مسئولیت های سنگین خود نیز واقفیم .

اهداف شرکت اوج پیمای افق

  • تحقیق و بررسی آخرین دستاوردهای صنعت آسانسور و پله برقی در اروپا و خاور دور و ارائه آنها در کشور برای برخورداری جامعه از تکنولوژی روز این صنعت و رفاه و امنیت بیشتر مصرف کنندگان آسانسور و پله برقی در کشور.
  • اخذ رضایت مندی مطلوب در بهره برداران و خریداران آسانسور و پله برقی در کشور.
  • ارائه قیمت های واقعی و مناسب جهت رقابت سالم در صنعت آسانسور.
  • کاهش در مدت زمان اجرا با بالاترین کیفیت نصب