شرکت اوج پیمای افق با تمرکز و الگو قرار دادن مقوله سرویس و نگهداری آسانسور و تعمیر و نگهداری آسانسور و پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی، سعی در رفع مشکلات داشته و با داشتن برنامه ریزی دقیق و نیروهای مجرب و آموزش دیده، مقوله سرویس و نگهداری را به صورت تخصصی انجام و حیطه اصلی کار خود را نیز روی موضوع سرویس و نگهداری آسانسور در تمام نقاط کشور قرار داده است.

سرویس و نگهداری آسانسور
آسانسور وسیله ای است با قطعات مکانیکی و الکترونیکی متعدد که هر کدام از این قطعات به تنهایی می تواند جان استفاده کنندگان خود را به خطر بیندازد. آسانسور برای کارایی بهتر و رسیدن به عمر مفید خود نیاز به یک تیم سرویس دهنده متخصص دارد که با سرویس و نگهداری دوره ای (ماهانه ) طبق چک لیست خود، آن را در حالت ایمن نگاه دارند. تمرکز این شرکت بر ارتقاء روز افزون کیفیت سرویس و نگهداری و تعمیر و نگهداری آسانسور همچنین کاهش تعرفه های این نوع خدمات می باشد.

مزایا و نکات مربوط به سرویس و نگهداری آسانسور
سرویس آسانسور در فواصل زمانی مشخص
استهلاک کمتر قطعات آسانسور
بازسازی و تعویض قطعات در فاصله زمانی بیشتر
استفاده از بیمه استفاده کنندگان آسانسور در هنگام بروز حادثه
عدم توقف اضطراری آسانسور به علت خرابی
رفع خرابی های آسانسور به صورت رایگان
امنیت و راحتی استفاده کنندگان از آسانسور
سرویس آسانسور، مهم ترین اقدام پس از نصب آسانسور می باشد. اگر قصد سرویس آسانسور و یا تعمیر و نگهداری آسانسور خود را دارید، لطفا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. شرکت اوج پیمای افق به عنوان شرکتی مطرح در زمینه سرویس و نگهداری اسانسور در تمام نقاط ایران، به عنوان یکی از بهترین شرکت های آسانسور در تهران شناخته شده است.

خدمات پشتیبانی شبانه روزی شرکت اوج پیمای افق
مفتخریم که یکی از مزیت های رقابتی مهم ما خدمات به هنگام با کیفیت و در دسترس است، و هر روز که می گذرد گامی در راستای ارتقا کیفیت خدمات و نیز دسترسی آسانتر آن برداشته می شود به زودی شاهد تحولات وسیع و کم نظیری دراین بخش خواهید بود. منتظر اطلاع رسانی های ما در بخش توسعه خدمات از همین درگاه باشید.

خدمات پشتيبانی و سرويس نگهداری آسانسور

مشاوره و پشتیبانی تلفنی 24ساعته:
کلیه مشتریان محترم شرکت اوج پیمای افق در تمامی ساعات شبانه روز و هر روز هفته می توانند سوالات و مشکلات خود را با متخصصان باتجربه و مهندسین شرکت اوج پیمای افق در میان گذاشته و از مشاوره کاربردی و راهنمایی های اجرایی آنان بهره مند شوند.

شرکت اوج پیمای افق توسط جمعی از مديران، كارشناسان و متخصصين شركتهای معتبر آسانسور و پله برقی با بيش از 15 سال سابقه فعاليت در زمينه انواع خدمات فني، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش و سرویس و نگهداری و تعمیر و نگهداری آسانسور تاسيس گرديده است .

هدف از تشكيل اين شركت ارائه خدماتی نوين و متمايز در شاخه های متفاوت فروش و خدمات پس از فروش مي باشد. ما مفتخريم به پشتوانه سالها تجربه در صنعت آسانسور و گرد آوری اطلاعاتی دقيق و جامع و كاربردی از توليد كنندگان معتبر در سر تا سر دنيا، مجموعه علمی منحصر بفرد با همكاری كارشناسان مجرب و با سابقه را فراهم آورده ايم تا بتوانيم همگام با نيازهای كارفرمايان محترم به پيشبرد اهدافی مشترك كمك كنيم .

مديران و كارشناسان اين شركت طی ساليان گذشته تعداد بسيار زيادی از كارخانه های توليد كننده آسانسور و تجهيزات آسانسور را بازديد نموده و اطلاعات نسبتا دقيقي از شرايط و كيفيت انواع آسانسور توليد شده در جهان را تجربه نموده اند.

همانگونه كه مستحضريد مهمترين بخش در عملکرد آسانسور در نگهداری و سرويس آسانسور متصور ميباشد و در اکثر شرکتهای معتبر دنيا مجربترين کارشناسان و متخصصان در بخش نگهداری (Maintenance) متمرکز ميباشند زيرا کارکرد صحيح و دقيق تجهيزات نصب شده مستلزم نظارت و کنترل و اجرای سرويسهای منظم مي باشد. لازم بذکر است که در بعضی مواقع عيب يابی و رفع خطاها از راه اندازی اوليه تجهيزات مشکلتر بوده که اين مهم توجه خاص شرکت ها را در بکارگيری نيروهای با سابقه و آزموده در بر دارد.

سرويس و نگهداری آسانسور

با توجه به اينکه عمده سابقه راهبری مديران شرکت اوج پیمای افق در زمينه ارائه خدمات سرويس و نگهداری آسانسورها مي باشد، اين مجموعه برنامه های نوينی را در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات پايه گذاری نموده است که بشرح ذيل اعلام ميدارد:

تهيه شناسنامه و مشخصات اجزاء آسانسورها
بازديد و كنترل ايمني و عملكرد آسانسور يكبار در ماه طبق چك ليست های مربوطه
سرويس و نظافت آسانسورها و رگلاژ دربها در صورت لزوم يكبار در ماه
بازديد دوره اي كارشناسان مكانيك هر سه ماه يكبار طبق چك ليست های مربوطه
بازديد دوره اي كارشناسان الكترونيك هر سه ماه يكبار طبق چك ليست های مربوطه
بيمه مسئوليت مدني يكساله آسانسورها در قبال استفاده كنندگان و تعمير كاران آسانسور
تامين قطعات يدكي از كارخانه سازنده
رفع خرابی احتمالی در روزهای عادی و ساعات اداری از ساعت (۸ الی ۲۲) و اعزام کارشناس حداکثر ۳ ساعت بعد از اعلام خرابی
سرویس و نگهداری آسانسور عبارتست از بازیینی کلی قطعات نصب شده و نظارت مستمر بر عملکرد کلی سیستم پس از نصب آسانسور، بطور کلی هیچ سیستم یا مکانیزمی وجود ندارد که نیازمند سرویس و نگهداری و بازبینی دوره ای نباشد به ویژه سیستمهایی که ایمنی آنها نقش اساسی در عملکرد کلی سیستم ایفا می نماید و خرابی آنها باعث خطرات احتمالی جانی می گردد. از اینرو اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور کمتر از اهمیت نصب آسانسور نبوده و یک آسانسور صرفنظر از نوع آن و شرکت سازنده آن ، می بایست بطور منظم و حداقل ماهانه یک بار توسط شخص یا اشخاص متخصص تحت بازرسی منظم قرار گیرد.

سرویس و نگهداری آسانسور را از لحاظ توجیه پذیری اقتصادی نیز می توان بررسی نمود. بطور کلی بدیهی است اگر قطعه یا قطعاتی در شرف خرابی یا آستانه فرسودگی قرار بگیرند در صورتیکه به موقع تعویض یا تعمیر نگردند احتمالا باعث اختلال در عملکرد قطعات دیگر نیز خواهند بود، و یا ممکن است خرابی آنها صدمات جبران ناپذیری به کل سیستم وارد نماید. حتی وقوع خطرات جانی در بدترین حالت ممکن است. فرض کنید طنابهای فولادی (wire ropes) آسانسور یا همان سیم بکسل آسانسور در آستانه فرسودگی قرار گرفته است . این فرسودگی و یا خوردگی سیم بکسلها باعث خوردگی فلکه های کششی موتور و هرزگرد می شود بنابراین فلکه های کششی نیز در معرض فرسودگی قرار میگیرند و در حالتیکه ترمز ایمنی آسانسور (پاراشوت) فعال و تنظیم نباشد پارگی سیم بکسل باعث سقوط آسانسور شده و منجر به آسیب های جبران ناپذیر جانی و مالی خواهد بود.

بنابر مطالب فوق از لحاظ توجیه پذیری اقتصادی و از لحاظ ایمنی و منطقی یک آسانسور صرف نظر از نوع و شرکت سازنده میبایست بطور منظم و حداقل ماهانه یک بار توسط شرکتهای دارای صلاحیت، تحت بازرسی منظم قرار گیرد.