آسانسور خانگی

آسانسور خانگی یا هوم لیفت یک گزینه عالی برای ساختمان های قدیمی و همچنین ساختمان های دوبلکس که فضای زیادی برای نصب آسانسور ندارند، هستند.

خرید آسانسور خانگی (هوم لیفت)

آسانسور های هوم لیفت یا آسانسور هیدرولیکی خانگی برای مکان هایی مناسب است که فضای موجود آنها برای نصب آسانسورهای کششی اندک می باشد.

برای کسانی که شاید به دنبال داشتن خانه ای لاکچری هستند و یا میخواهند راحت تر در منزل خود رفت و آمد کنند، نصب آسانسور خانگی در حقیقت یکی از بهترین راه ها میباشد.

 • قابلیت دسترسی آسان به همه جای ساختمان
 • یکی از مزایای باورنکردنی افزودن آسانسور خانگی به منزل شما این است که می تواند سطح دسترسی آسان به قسمت های مختلف ساختمان شما را افزایش دهد. برای کسانی که به دلیل محدودیت در راه رفتن ،رفت و آمد از راه پله ها برای آنها دشوار است. (خصوصا برای افراد سالمند و بالای ۶۵ سال) ، انتخاب آسانسور خانگی می تواند یک راه حل بسیار کارآمد باشد. دیگر لازم نیست نگران کمک گرفتن زمان بالا رفتن از پله ها یا پله برقی ها باشید ، شما می توانید به راحتی با آسانسور شخصی خود بین طبقات منزل خود رفت و آمد کنید! برای کسانی که با بستگان مسن و سالمند زندگی می کنند ،نصب آسانسور خانگی میتواند یک مزیت عالی باشد.
 • بهبود ایمنی
   نصب آسانسور خانگی همچنین می تواند ایمنی خانه شما را بهبود بخشد. پله ها می توانند برای اعضا خانواده خطرناک باشند و منجر به سقوط افراد،و ایجاد خسارت و زیان برای آنها شوند, مخصوصاً برای کودکان و افراد با سنین بالاتر این یک مشکل به شمار میرود. اگر شما به دنبال افزایش اقدامات ایمنی در محیط خانه خود هستید ، (با وجود داشتن بچه های کوچک یا والدین مسن) ، نصب آسانسور می تواند این مشکل را حل کرده و یک روش ایمن برای رفت و آمد بین طبقات فراهم کند. حتی می توانید با استفاده از رمز عبور آسانسور دسترسی به برخی از طبقات را محدود کنید و از این طریق خانه خود را ایمن تر کرده و از مزاحمت ها جلوگیری کنید.
 • داشتن یک منزل لوکس و لاکچری
   یکی از بهترین دلایل نصب آسانسور در خانه ،ایجاد یک فضای لاکچری و منحصر به فرد است.
 • تضمین راحتی در آینده
  در حال حاضر، ممکن است فکر کنید که به آسانسور خانگی نیازی ندارید. اما با انتخاب نصب آسانسور در زمان حال، می توانید مطمئن شوید که خانه شما برای آینده کاملا آماده است. از فضای لاکچری و سبک خاصی که آسانسورهای خانگی به ارمغان می آورند لذت ببرید و خیالتان هم بابت آینده راحت باشد.
 • افزایش ارزش فروش مجدد منزل مسکونی
   یکی دیگر از مزایای خارق العاده نصب آسانسور خانگی که باید مطرح شود این است که، آنها می توانند ارزش فروش مجدد خانه را بیشتر کنند. اگر فکر می کنید که در آینده ممکن است دوست داشته باشید خانه خود را بفروشید (حتی در آینده ای بسیار دور) ، بهتر است در خانه خود تغییری مثبت ایجاد کنید تا قیمت فروش آن بیشتر شود. داشتن یک ویژگی منحصر به فرد مانند داشتن آسانسور خانگی مطمئناً این امر را محقق می کند ، وجود آسانسور خانگی به خانه شما کمک می کند تا ساختمان شما هنگام حضور در بازار فروش نسبت به سایرین متمایز شود.

مشخصات فنی آسانسور خانگی (هوم لیفت)

 • جک به صورت تلسکوپی مستقیم کناری
 • حداکثر تراول 4/2 متر
 • سرعت حرکت در یک سرعته حداکثر 0.15 متر بر ثانیه
 • سرعت حرکت در دو سرعته حداکثر 0.25 متر بر ثانیه
 • ظرفیت کابین حداکثر 500 کیلوگرم
 • نیاز به چاله ندارد
 • پاوریونیت نیاز به برق سه فاز نداشته و با برق 220 ولت راه اندازی می گردد

مزایای آسانسور خانگی (هوم لیفت)

 1. این آسانسور ها هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر آسانسورها دارند .
 2. نیازی به احداث موتورخانه در پشت بام یا چاهک به طور کامل وجود ندارد .
 3. هوم لیفت ها نسبت به سایر آسانسور ها از امنیت بالایی برخوردارند و احتمال سقوط آن ها تقریبا صفر می باشد .
 4. در آسانسور های خانگی به راحتی می توان به سیستم محرک آسانسور دست پیدا کرد .
 5. هزینه نصب آن ها بسیار کمتر از سایر آسانسورهاست .
 6. حرکت نرم و بی صدایی دارند .
 7. نصب هوم لیفت بسیار آسان است و سریع انجام می پذیرد .
 8. از آنجایی که در آسانسور خانگی حرکت رو به پایین با موتور خاموش انجام می شود تا 40 درصد در مصرف برق صرفه جویی می شود .
 9. داراری سیستم اضطراری هنگام قطع برق است .
 10. برای نصب هوم لیفت حتما لازم نیست برق سه فاز باشد و با برق تک فاز نیز قابل اجراست .
 11. هزینه های خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری آسانسور های خانگی بسیار پایین است .
 12. طول عمر بالا و کیفیت خوب قطعات نیز از دیگر ویژگی های این آسانسورها ی خانگی می باشد .